HİZMETLERİM


WEB TASARIM

HTML5 ve CSS3 alt yapısında kullanım amacına endeksli ve tamamen sizlere özel olarak web sitenizin UI yani User Interface ( Arayüz Tasarım ) 'ini profesyonel şekilde tasarlamaktayım.


WEB YAZILIM

PHP alt yapısında HTML5 ve CSS3 dilleri ile W3C Standartlarına uygun web sitelerinizde kullanabileceğiniz Yönetim Panelli Web Scriptleri ve istek doğrultusundaki projelerinizi sorunsuz kodluyorum.


RESPONSİVE UYUMLULUK

Web site tasarımlarımın tamamını Android ve İOS cihazlarında tüm ekran boyutlarına uygun olarak özgün bir şekilde tasarlayarak mobil cihazlarda site kullanımlarını kolaylaştırıyorum.


SEO OPTİMİZASYONU

Kullanımda olan web sitenizi SEO alt yapısına uygun hale getirerek Google Arama Moturunda ki arama sonuçlarındaki sıranızı daha üst seviyeye taşıyarak daha yüksek kitlelere ulaşmanızı sağlamaktayım.


GOOGLE ADWORDS

Google reklamlarınızda aranan kelimelerin yönetimi ile sizin için doğru olan müşteri kitlesine daha iyi ulaşabilmeniz için Google reklamlarınızı vermeniz konusunda size profesyonel destek sunuyorum.


WEB SİTE BAKIM & ONARIM

Kullanımda olan web site tasarım ve yazılımlarınızın alt yapı bakımı ve güncellemesini yılın trendlerini göz önünde bulundurularak sizin ihtiyacınıza uygun bir şekilde profesyonel olarak yapıyorum.

Sık Sorulan Sorular

Proje içeriğine göre Web Tasarım çalışması tamamlanma süresi değişkenlik göstermektedir. Standart bir Web Tasarım projesi yaklaşık 1 Hafta içerisinde tamamlanırken, bazı projelerin tamamlanma süresi yaklaşık 2 aylık bir zaman alabilmektedir.

Evet, yaptığım tüm Web Tasarım & Yazılım çalışmalarımda Temel SEO hizmeti sunuyorum. Sunmuş olduğum Temel SEO ile sadece web sitenizi Google'a tanıtmış ve SEO alt yapısını alıyorum. Sıralamaya girmek için ek olarak SEO Hizmeti almanız gerekmektedir.

Evet farklı maliyetler çıkmaktadır. Bu maliyet benim Web Tasarım & Yazılım için almış olduğum ücrete ek olarak Alan Adı + Hosting ücretidir. Bu ücret ise alan adlarında sabit olup, Hosting paketlerinde içeriğe göre değişim göstermektedir.

Hayır, kesinlikle hazır web sitesi şablonları kullanmıyorum. Her firma için yeni özgün bir tasarım oluştuyorum. Oluşturduğum tasarım ilk olarak PSD dosyası ile çizilerek müşteriye sunuyorum. Sunulan tasarımın beğenilmesi halinde kodlama işlemlerine başlıyorum. Beğenilmemesi halinde farklı bir tasarım projesi oluştuyorum.

Dinamik web sitelerinde tüm güncellemeleri kendiniz yapabilirsiniz. Fakat Statik web sitelerinde herhangi bir veritabanı yönetimi olmadığından dolayı kod yapısını değiştirmeden değişiklik yapamazsınız. Yapmış olduğum Statik web sitelerinde ise belli ölçeklerde içerik değiştirme hizmetini müşterilerime ücretsiz olarak sunmaktayım.

Evet, yapmış olduğum tüm tasarımlar Mobil Uyumlu'dur. Sadece istek doğrultusunda mobil uyumlu olmayan web site tasarımları kodluyorum.

Tabiki de evet, firmanıza veya şahsınıza ait bir web sitesinin olması Dijital Tanıtım/Pazarlama'da en etkili yöntemdir. Bir ürünün satışını yapıyorsanız web sitesi üzerinden E-Ticaret yaparak satışlarınıza katkı sağlayarak daha büyük ölçeklerde hedeflere ulaşabilirsiniz.
Tabiki de hizmet alabilirsiniz. Alacağınız hizmet yönetimi görüşmeleri yüzyüze yapılamadığı durumlarda, telefon, mail vb. iletişim araçları ile oluşturulup hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Alacağınız desteklerde ise herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.